Beyaz Eşya Servisi
Beyaz Eşya Servisi

Kusursuz ve tamir ihtiyacı olan bir çok markaya destekler vermek isteriz. İstediğiniz, TAMİR ONARIM Kaliteli desteklerle bizlere ihtiyaç duyan tüketicilerimiz için en kısa sürede yardımcı olmak adına çalışmalar sunacağız. İsteğiniz iyi bir onarım destekleri almak ise en iyi zamanlarda işletmemizdeki desteklerden faydalanmanız mümkündür.

Beyaz Eşya Servisi

Şirketimizden en iyi destekleri alacağınız konusunda kesinlikle garantisini verebilirim Kısa sürede sizin için yardım vereceğimiz doğrudur. Bu kaliteli hizmeti değerli tüketicilerimize sunacağız.

Buzdolabı Tamir Desteği Sunuyoruz. Her marka ve kaliteli hizmetlerle sizlere yardımcı olmak isteriz. Şimdi kısa zamanda teknik desteğini sizlerden esirgemeden sunmak isteriz. İsteklerinizi zamanında sunmak isteriz. İstanbul ilinde genel olarak onarım görmesini istediğiniz beyaz eşyalarınızı tamir etmekte ve sizlere yardımcı olmaktayız.

Buzdolabı Servisi

Kusursuz teknik destekleri size sunarken Buzdolabı Servisi işletmemiz tarafından yerinde onarım sunulur. Kusursuz ve 1 sene garantili desteğimiz verildiği gün garantiniz başlar. Beyaz Eşya Servisi için tercih ettiğimi tamir etmek istediğimiz markalar arasında, Bosch, Siemens, Profilo, Amana, Gaggenau , Regal, Vestel olmak üzere tüm ev aletlerimize teknik destekler sunacağız. Şimdi sizin için kısa sürede teknik destekler sunuyoruz.

Beyaz Eşya Ustası

Bir beyaz eşya tamircisi sizlere yardımcı olmak için elinden geleni yapar, Bizde öyle kaliteli işleri çok severiz. Sevdiğimiz işi yaptığımız için asla sıkıntılı durumlarda sizi yalnız bırakmıyoruz. Değişen malzeme ile işçiliğimiz kusursuzdur.