Erkekleri Etkilemenin en kolay ve etkili yolları
Erkekleri Etkilemenin en kolay ve etkili yolları

Erkekleri Etkilemenin en kolay ve etkili yolları Kadın ve erkek ilişkileri tarihin her döneminde önemini korumuştur. Modern zamanlarda da karşılıklı iki insanın birbirlerine yaklaşma çabaları ve ilişkilerin temel zemine sağlam şekilde oturtulması önemlidir. İşte bu noktada erkekler kadınların, kadınlar da erkeklerin dikkatini çekmek için çaba gösterir. Kadınların beğendikleri erkeklere olan yaklaşım tarzları ile erkeklerin beğendikleri kadınlara olan yaklaşım tarzları elbette ki farklılık gösterecektir. Erkekleri etkilemek için de temel unsurlara dikkat etmek her kadının bilmesi gereken bir konu olarak öne çıkar.

Erkekleri Etkilemek için Bunlara Dikkat

– Kadınlar erkeklerin dikkatini çekebilmek için kendine güven duygusunda sıkıntı yaşamamalıdırlar. Zeki, kültürlü, açık fikirli ve özgüveni yüksek kadınlar erkekler tarafından beğenilir. Erkekleri Etkilemenin en kolay ve etkili yolları Böyle kadınlar ile uzun yıllar beraber yaşamak fikri erkeklerde hasıl olur.

– Erkeklerin üzerine pek düşmemek, ilişki açısından sağlıklıdır. Başlarda arkadaşça başlayan ilişkinin daha ciddi bir hal alması ve erkeğin fazlası ile dikkatinin çekilmesi için üzerine çok gitmemek, bazen kendi haline bırakmak iyidir. Bu şekilde erkek kadını cebinde gibi hissetmemiş olur.

– Gizemli kalmak her kadın için avantajdır. Tüm özelliklerini, duygu ve davranış durumlarını ilk andan belli etmek erkeğin merak duygusunu giderdiği için cezbetme konusunda kadın dezavantajlı duruma düşebilir. Bu nedenle de bir miktar gizemli kalmak erkekleri etkiler, cezbeder ve merak duygusunu canlı tutar.

– Erkeklerin daralmaya gelemezler. Bu nedenle de fazla can sıkıcı konulara girmemek, en azından erkeğin rahatsız olduğu bir alanda çok da onun üzerine gitmemek mantıklıdır. Rahat bırakılan erkek kendini iyi hissedeceği için kendisine ilgi duyan kadına yaklaşır.

– Erkekler samimi ve içten kadınlardan etkilenirler. Erkekleri Etkilemenin en kolay ve etkili yolları Bunu göstermenin ve bir parça da güçlü durmanın en kolay yolu gözlerini n içine bakarak konuşmaktır. Bu şekilde erkek kesinlikle etki altında kalır.

– Pozitif olmak, mutlu görünmek, espri yapmak ve rahat hareket etmek çoğu zaman erkekleri memnun eder. Bu şekilde rahat bir ortam oluşur ve erkek kendini kötü anlamda bir baskının içinde hissetmez. Pozitif bir karaktere sahip olmak ise etkileyicilik konusunda önemlidir.

– Samimi olmak, olduğu gibi görünmek, göründüğü gibi olmak erkekler için etkileyicidir. Kadınların bu şekilde davranması ilişkinin de temellerinin sağlam atılmasına yol açacaktır.