servisasia
servisasia

Kombi Servis Hizmetleri – Servis ASİA Bağımsız ısıtma avantajı sağlayan kombiler, yaşam alanlarında verimli ve tasarruflu kullanım imkanı sağlar. Bu nedenle konut ve işyerleri için genel olarak tercih edilen ısıtma türüdür. Kombinizin ilk günkü verimini uzun yıllar boyunca sürdürebilmesi için kaliteli kombi servisi hizmetleri vermekteyiz. Montaj, bakım, arıza, tamir gibi her türlü teknik destek ihtiyaçlarına birebir çözümler sunmaktayız.

Kombi Montajı Hizmetleri

Kombi montajının işinin ehli teknik ekipler tarafından yapılması önemlidir. Yapılacak en küçük yanlışlık can ve mal güvenliğinizi tehdit edebilir. Doğalgaz dağıtım firması tarafından yetkilendirilmiş firmamız özenli ve titiz çalışmaları ile montaj hizmetleri sunmaktadır. Montaj çalışmalarımızda dikkat ettiğimiz hususlar:

* Kombi montaj yeri belirlenirken baca çıkışı en kısa olacak ve yoğun kullanım alanlarına yakın olarak en tasarruflu çalışma verimi sağlayacak yer seçilir.

* Kombi doğrudan elektriğe bağlanmaz. Regülatör kullanılarak yüksek voltaj sorunlarının önüne geçilebilir.

* Binaların ortak kullanım alanlarına montaj yapılmaz.

 

* Elektrik bağlantısı kombi altında değil yan tarafında konumlandırılır.

* Montaj çalışmalarında kombi servisi olarak dikkat ettiğimiz en önemli kısımda yanıcı ve patlayıcı maddelerin montaj yapılacak alanda olmamasıdır.

Kombi Bakımı Hizmetleri

Kış aylarında 7*24 çalışan kombiler diğer mevsimlerde de sıcak su ve ocak ihtiyaçları için sürekli çalışmaktadır. Yıllık çalışma yükünün sıfırlanması ve cihazınızın sıfır cihaz performansında çalışmaya devam etmesi için periyodik bakımlarının aksatılmaması gereklidir. Firmamız bu alanda gelen hizmet taleplerine anında cevap vermektedir. Kış ayları öncesinde yılda bir kez yaptırılması kombinizin daha uzun ömürlü ve yüksek performanslı bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır. Düzenli olarak yapılan kombi bakımının avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz.

* Daha az enerji harcar. Bu da faturalarda tasarruf etmenizi sağlar.

* Peteklere giden suyun daha sıcak olmasında etkilidir.

* Bacalarda oluşan tıkanma sorunları temizlenir.

* Düzenli bakım hizmetleri ile büyük arızaların önüne geçebilirsiniz.

Kombi Arıza Destek Hizmetleri

 

Kombiler zaman zaman arızalarla karşılaşabilir. Özellikle hiç bakımı yapılmayan kombilerde önemli arızalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun yanında elektrik hatlarından kaynaklanan sorunlardan dolayı da cihazınızda çeşitli arızalarla karşılaşabilirsiniz. Bu alanda kombi servisi hizmetlerimizde arıza durumlarında yaşanabilecek mağduriyetleri en aza indirebilmek amacı ile hızlı, çözüm odaklı ve sorunsuz hizmetler sunmaktayız. Teknik destek almanız gereken bazı kombi arızaları şu şekilde sıralayabiliriz:

* Kombinizin kendi kendine çalışması durumunda

* Yaz konumunda sıcak su vermiyor ise

* Kombi çalıştığı halde evi ısıtmıyorsa

* Kısa sürede sıcak su basıncının düştüğü durumlarda

* Kombiniz ciddi ses yapıyorsa

* Kış konumunda petekleri ısıtmıyor ise

* Görünürde herhangi bir arıza olmamasına karşılık hata vermesi, ikaz lambasının sürekli yanması gibi durumlarda mutlaka teknik destek talep etmeniz gereklidir. Aksi takdirde daha büyük arızalarla karşılaşabilirsiniz. Bu gibi durumlarda ise parça değişimi gereklidir. Parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanımına özen göstermekteyiz. Kombi Servis Hizmetleri – Servis ASİA Bu şekilde cihazınızın sıfır cihaz ayarında çalışmaya devam etmesi sağlanmaktadır.