Endüstriyel Ve Sanayi Tipi Fırınlar

 

Başta hızlı pişirme fırınları olmak üzere sanayi tipi fırın ürünleri endüstriyel mutfaklarda kullanılmak üzere özel olarak üretilmiştir. Rational fırın lokantaların, otellerin, cafe ve restoranların mutfaklarında hızlı ve ergonomik kullanım hacimlerine sahiptir. Sitemizden sipariş edilen bu fırınlar demonte olarak gönderilmekte ve direkt olarak kullanılmaya hazırdır. Garanti süreleri 2 ile 4 yıl arasında değişen endüstriyel fırın ürünlerinin görselleri incelendikten sonra anında sipariş edilebilir.

Endüstriyel Tipi Fırınlar ve Çeşitleri 

1- Hızlı Pişirme Fırınları: Bizden temin edeceğiniz hızlı pişirme ürünleri özellikle deniz ürünlerinin hızlı bir şekilde hazırlanması için ideal standartlara sahiptir. Buharlı haznesi sayesinde istiridye ve midye gibi ürünler çok daha hızlı olarak hazırlanabilir. Aynı zamanda yengeç ve karışık sebzelerin de taze bir şekilde pişirilmesi için de bu fırınlar kullanılabilir. Önceden programlanmış buhar sistemleri kontrol panellerine bakılarak ayarlanabilir.

Uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen ve tam otomatik yapıya sahip olan hızlı pişirme fırınları istifleme özelliğini de bünyesinde barındırıyor. Bu sayede pişirilmesi tamamlanan tüm deniz ürünleri sıcak ve taze olarak fırının haznesinde bekletilebilir. Davlumbaz gerektirmeyen özel yapısı sayesinde davlumbaz gerektirmeyen bu ürünlerin en büyük özelliklerinden biri de kolay temizlik imkanı sunmasıdır. Minimal bir yapıya sahip olan bu fırınlar çok az yer kapladığı için dar hacimli endüstriyel mutfaklarda dahi rahatlıkla kullanılabilir.

2- Konveyörlü Fırın: Komple paslanmaz gövde ile benzerlerinden ayrılan konveyörlü fırınlar endüstriyel mutfaklarda sıklıkla tercih edilen bir fırındır. Düşük elektrik tüketimi ve uygun fiyatları ile her bütçeye uygundur. Çalışma biçimleri tam otomatik hafızasına eklenerek sürekli olarak o alandan devreye sokulabilir. Bu sayede rational fırın zamandan tasarruf etmek isteyen alıcıların bir numaralı tercihidir.

Ücretsiz teslimat ile adreslerinize ulaştırdığımız konveyörlü fırınlar yüzde yüz müşteri ve kullanıcı memnuniyetini sağlayan, son derece kapsamlı ve teknoloji destekli ürünlerimizdir. Ön yüzeyinde yer alan Led ekranı sayesinde kullanımı oldukça pratiktir. Pişirme aralıkları 1 dakika ile 60 dakika arasında değiştiği için istediğiniz her tür deniz ürününü ve eti bu fırında kolaylıkla pişirebilirsiniz.

2 yıl servis garantisi bulunan fırınları sitemizden inceleyerek anında ve online olarak sipariş verebilirsiniz.